Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan alljam meg, hogy ne...

Hogyan alljam meg, hogy ne mossam le egy hetig a koromlakkot?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy hiaba szep es nem kopik, mar egy nap utan leszedem, mert megunom. Tudnatok valami tippet mondani? Mar annyiszor megfogadtam, hogy nem szedem le...

#Koromlamk
2013. nov. 10. 12:36
 1/4 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küzdök. Ilyenkor azt csinálom,hogy megkérek az itthoniakból valakit,hogy dugja el az összes lakkot,körömlakklemosót meg pamacsot. :) Hülyén hangzik de én így oldom meg,ha ez segít.
2013. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha már kezded megunni ragassz rá matricát követ vagy fess rá valami motívumot ami kicsit feldobja és már nem is olyan unalmas:)
2013. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy rutinom, hogy minden hétvégén X faktor párbaj alatt azt az egy órát a körmömre szánom, szépen lemosom a lakkot, lereszelem, amilyen formára épp akarom, a körömágyamat ápolom, stb.

A naponta az nagyon sok szerintem, nem hiszem, hogy jót tenne a körmödnek, főleg ha acetonos a lemosód. Jobbat én se tudok, mnthogy dugasd el, told ki először 3 napra majd 4re, és így tovább akát egy, másfél hétig. Az is jó ötlet, hogy első nap legyen sima színű, második napra tegyél rá követ meg ilyenek.

2013. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! Első: az a baj, hogy én akkor foggal szedném le.

Amúgy életemben most határoztam el legerősebben, hogy nem fogom leszedni!!

2013. nov. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!