Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb márka az...

Melyik a legjobb márka az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! :)

Nézegettem ma a dm-ben alapozókat és púdereket leginkább a(z): l'oreal maxfactor maybelline termékeket és kipróbáltam a teszt mintákat és mind jó :) de nekem ezekkel a termékekkel nincs még nagy tapasztalatom , és ezért vagyok a ti véleményetekre kíváncsi :) persze sajnos az áruk nem valami olcsó de egy jó alapozó meg púder már kellene :) 16/L


2013. okt. 22. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
én a 100Ft-os boltokból szoktam venni, gagyinak látszik de NEM AZ! 300-500ft között van a z áruk. Próbáld meg elöször ezeket hátha neked is beválik. :)
2013. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen onnan rengeteg cuccom van csak az alapozó krémek nem nagyon váltak még be onnan :/
2013. okt. 22. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
akkor a rosmanos NY vagy ESSENCE is jó:D nem kell 2000ft-ot vagy többet költeni a dmesekre mert az is rossz. nekem legalábbis
2013. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :) és ha már itt tartunk szempillaspirálnál ti melyiket ajánljátok? mert oriflameset használtam és szabály szerűen több szempillám kihullott tőle ami meg is látszik :/
2013. okt. 22. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van és imádom:

[link]

2013. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szempilla spirálnál ez nagyon jóó: [link]
2013. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) többen mondták már hogy az essence termék jó :)
2013. okt. 22. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:

A Max Factor szerintem a legjobb alapozóból. 4 félét próbáltam a márkától, mindegyik nagyon jó. Most a CC krémet használom, ezt is imádom. Púderből is Max Factort használok, a Creme Puff púder nagyon jó, és nagy kiszerelés, sokáig elég.

Szempillaspirálból amit utálok, az a Maybelline és az Essence, mindegyik márkától több spirált próbáltam, de megmerevítették a szempilláimat, potyogtak, morzsolódtak, kenődtek. Ha olcsót keresel, nagyon jó a Lovely Curling Pump Up vagy a Spectacular Me Volume, 650 Ft, de olyan, mint egy többezres spirál. Mondjuk az örök kedvencem spirálból is Max Factor False Lash Effect, árban is megéri, mert nem 8-9 ml van benne, mint a többi spirálban, hanem 13,1 ml.


Egyébként még annyit tennék hozzá, hogy ne vegyél ilyen kínai százforintos vackokat. Ki tudja hogy hatnak a bőrödre. Nem mintha a drogériás kifejezetten jót tenne, de az ócska százforintos cuccokba nem lehet tudni mit raknak. A Lora, Miss Rose meg ilyen márkákat Kínában gyártják, ott meg rengeteg olyan anyagot használnak, amit az EU már rég betiltott, mert bizonyítottan káros.

2013. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm ! ment mindenkinek a zöld kéz ;)
2013. okt. 23. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!