Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb korrektor, szemhéjfesték?

Legjobb korrektor, szemhéjfesték?

Figyelt kérdés

Ár, márka és tartósság is érdekelne!

Köszi a válaszokat!


2013. okt. 20. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézelődj.

2013. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott szoktam nézelődni de annyira változóak a vélemények, hogy nem tudok dönteni. :)
2013. okt. 20. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, itt is hihetetlenül változó véleményeket fogsz kapni.


Nekem a Miss Sporty So Clear korrektorja vált be a legjobban. Igaz, szárítja a bőröm, de ha alákenek egy kis hidratálót, akkor tökéletes az eredmény. Nap végéig fent marad, normál bőrtípusom van.

2013. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

[link]

legjobb korrektor

2013. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Catrice Camouflage Cream-je tényleg ver mindent szerintem. Tartós, jó a fedése (nekem a Clinique hasobló típusújánál is jobban bevált), és piszok olcsó.
2013. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szemhéj festéket ujj teszttel nézd meg mindig.

Nyúlj bele, de ne dörzsöld bele az ujjad csak nyomd oda finoman, ha sok marad az ujjadon és pici szemcsés akkor intenzív színe lesz és szép fedése :-)

2013. okt. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem írtad, hogy por vagy krém állagú szemhéjfesték

krém állagúból maybelline color tattoo, nekem csak ez marad fent, mivel olajos a bőröm

2013. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Korrektor tekintetében egyet értek a 4. és az 5. válaszolóval! :) Az ára ~1.500 Ft.


Szemhéjfestékből szintén tudom ajánlani a Catrice-t. Árat sajna nem tudok mondani, mert mindig csak akciósan veszek, de nem vészesek.

2013. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2013. okt. 21. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:

biztos sokan nem fognak egyet érteni de szemhéjpúderből nekem az olcsóbb kategória jobban bevált :)


A Sleek palettákból kettő db-om van az Oh So Special és a Vintage Romance, mindkettő remekül bevált, trtós, és csodaszép, az áruk 2590 ft/12 szemhéjpúder illetve a postaköltség sajnos, mert csk rendelni lehet :)


A Catrice Liquid Metal szemhéjpúderek is szépek, jók, de a panben látható csodás szín és tartósság itt kevésbé figyelhető meg, szemhéjalapozóval ez javítható. Az ár viszont magasabbnak tekinthető 1250 ft/db.


Egy natúr színű 36 db-os Claire's palettám is van, hétköznapokra tökéletes.


Ami viszont kimagasló minden tekintetben: ebayről 3000ft-ért (+1500 postaköltség) egy 100 db-os Miss Rose palettát.

Hihetetlenül pigmentált, tartós, szemhéjalappal 12-16 órát is mozdulatlanul kibír, jól satírozható.

Negatív: sok szín hasonló benne, és van egy pár ami hiányzik. Mind metálos finisű, ezért inkább látványos, alkalmi sminkekhez jó.


Amik nem váltak be: anya Lancome palettája bármily drága, semmit sem tud, pereg és porol, semmi szín; Essence Mono-kat nem lehet satírozni, és haloványok, a Manhattan duo-k szintúgy.


Korrektorból a folyékony Essence-s korrektor és egy régi Avonos stifes vált be(ezt már nem gyártják). De mióta átálltam BB krémre(koreai) azóta már nem is kell :)

2013. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!