Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Saját köröm erősítése porcelán...

Saját köröm erősítése porcelánnal?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok le, lépésről lépésre hogy kell "házilag" megerősíteni a saját körmöt porcelánnal? Milyen anyagokat kell beszerezni hozzá?
2009. nov. 11. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha még azt se tudod mi kell hozzá,hogy akarod megcsinálni???!!!


Azért leirom,a vicc kedvéért:

Börfeltoló,bolyhozó,gombaölös elökészitö,tapadás elösegitö,párhuzamreszelö,durva és közepes szemcséjü reszelö,legalább 3 részes polirozó,körömolaj,porcelán por,liquid,ecset,narancsfapálca,portalanitó kefe,meg nem árt kodan börfertötlenitö.

2009. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el műkörmöshöz. Én megcsináltattam és nagyon szeretem. 4 hétig nincs gondom vele, mindig szép a körmöm, és ráadásul az elkészített minta (vagy francia) megmarad, még lemosóval se jön le, de festhetsz rá. Kb. 4 hét után már reszelni kell és/vagy később újat feltenni. Az én műkörmösöm nagyon jól dolgozik, nincs gond a körmömmel, pedig különösen nem vigyázok rá, mégis jól bírja, nem reped, törik.
2009. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam már körmösnél, nagyjából tudom melyik lépés után melyik jön, de mivel most fogok anyagokat rendelni, nem akartam kihagyni semmit... Meg jó lett volna , ha le van írva, hogy melyik lépést melyik követi, hogy biztosabb legyek a dologban.
2009. nov. 12. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vok,leirom a lépéseket:


1. kéz és köröm fertötlenités Kodan-nal

2. börfeltolás

3. bolyhozás (ne maradjon fénylö felület)

4. tapadás elösegitö felkenése

5. anyag felvitele (ha franciát akarsz,elöbb medépited a fehér szélt,utána az átlátszót v rózsaszint viszed fel)

6. párhuzam és hosszreszelés

7.felületreszelés,polirozás

8. körömbör ápolás olajjal

2009. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. nov. 19. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Megcsináltad? Milyen lett?
2009. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!