Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek otthon magamnak...

Szerintetek otthon magamnak átszúrni a köldök pc-t nagyon kockázatos?

Figyelt kérdés
Szóval szeretném átszúrni magamnak a köldököm nagyon kockázatos ?:O
2009. nov. 4. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem éri meg. Lehet,hogy van érzéked hozzá,de lehet,hogy valamit sz*rul csinálsz,és csak kínlódsz vele.

Inkább gyűjtsz össze 6-8000 ft-ot és csináltasd meg,úgy biztonságosabb.

2009. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ha el sz*room fájni fog az nem baj mert bnőmnek van krém hozzá de hha valami más baj lenne vele attól félek:S
2009. nov. 4. 17:26
 3/15 A kérdező kommentje:
am már a fülem szúrtam (: és nem volt semmi csak hagytam h beforrjon mert vékony volt a lyuk :D de mondjuk a fül meg a köldök nem ugyanaz :O
2009. nov. 4. 18:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kockázatos, mert nem mindegy mekkora bőrt szúrsz át, meg lehet ferde lesz stb. A füled egészen más, még a hülye is ki tudja szúrni. Menj el piercerhez vagy utána nem csodálkozz, ha megcsinálod magadnak és ronda lesz.
2009. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A fülnél nem szúrhatsz át túl vastag vagy túl vékony bőrt, sokkal jobbna és tovább fáj és szerintem amikor majd 1 hét után is lila lesz és gyulladt akkor meggondolod mennyire érdekel....
2009. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem biztonságos, akármilyen fertőzést elkaphatsz otthon is, hiszen gondolom nem steril tűt hasznbálnál, hanem épp amit talász, ez kockázatos, bízd szakemberre
2009. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kockázatos, összeszedhetsz mindenféle fertőzést, amiket a kencék sem fognak elmúlasztani.. Plusz ott van még a vadhús is, ami szintén nem túl jó móka. Lesshet a vércukorszinted, elájulhatsz, miközben csinálod stb. A félreszúrás még a legkisebb probléma..

- egy volt piercer -

2009. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
bazeg. mégis miből áll elmenni egy pírszingeshez aki megcsinálja neked normálisan? ennyire spúr vagy, vagy ennyire csökött agyú???? az ilyenek minek jönnek a világra??? és mért ilyen korcs ez a generációM? MIIIIIIIIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?:D
2009. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
barátnőm magának szúrja/szúrta állandóan a pct,(köldök,fül,és száj) neki nem gyulladtt be,és nekem is szúrta a köldököm és a számat..de ő ért hozzá de nem szakember! de ha te még 1x sem szúrtál senkinek, akk inkk hagyd a szakemberre,mert nagy a fertőzés veszély és akár vérfertőzést is kaphatsz vagy akár bele is nőhet a pc!! nekem is fen állt a veszély a számnál...de időben ki vettem! és el mentem igazi pc.shez
2009. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
NE szúrd ki magadnak otthon. Megér az egészséged pár ezer ft-ot, nem??
2009. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!