Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülön a porc átszúrasa mennyir...

Fülön a porc átszúrasa mennyire fájdalmas, illetve hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mesélt nekem erről, mivel szeretnék a fülemre 2 lyukat, felülre, és hogy az már piercingnek szamít, nem fülbevalónak, ezért tetováló szalonba kellene menni, hogy megcsinálják. ha mind két fülemre összesen 3 lyukat szeretnék, ami piercingnek minősül, akkor az mennyibe kerülne? illetve hogyan csinálják, és mennyire fájdalmas?

#PC #fül #piercing #fülbevaló #tetováló szaolon
2013. szept. 9. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ár szalononként változik, meg attól, h pontosan mit szúratsz.

A szúrás branül tűvel történik. A fájdalom egyénfüggő, nekem pl fájt, de a piercing ezzel jár, van némi fájdalom.

2013. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

^^ Igen.

Nekem pl. a szúrás maga nem fájt, utána volt még érzékeny kb egy hónapig. Volt, hogy eleinte levedzett, beleragadt a hajam, alvás közben ráfordultam és fájt. De ha begyógyult, semmi gond nem volt vele.

2013. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ékszerboltban lövettem porcba. Azt mondták csak saját felelősségre csinálják, de mivel nem túl vastag a porc a fülemben megcsináltattam. Picit jobban fájt, mint a sima lövetések, de nem volt vészes. Utána is szépen gyógyult, azóta sincs semmi gond vele. Az ár nagyon változó. Én az összes extra lyukat (6-ot) a fülembe ékszerboltokban lövettem, 1000-2000 Ft között voltak.
2013. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre ne szúrasd a két oldalt, nem fogsz tudni aludni, és nehezebben gyógyul. Sokkal gyorsabb a gyógyulás, ha azon a feleden alszol, ahova éppen nem szúrattál!


Elég lesz egy is egyszerre. :)


Maga a szúrás csak egy kicsit fáj, nem vészes, de utána a gyógyulás végéig eléggé tud fájni, nagyon érzékeny lesz, nem fogsz tudni feküdni azon az oldalon.


Szóval először csak egyet szúrass, majd ha már nem fáj, mehet még egy és így tovább.


Az ár nagyon változó. Szúrattam már 3500Ft-ért és 8000Ft-ért is fülpiercinget.

2013. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én magamnak szúrtam át :D De nem fájt.. Ja én felül is szúrtam ahol porc van az se vészes :D Utána fájt inkább,egy darabig nem tudtam azon a fülemen aludni.
2014. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!