Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozótál, púdertől...

Melyik alapozótál, púdertől lesz szép matt a bőröm?

Figyelt kérdés

a legtöbbtől ilyen lesz:

[link]


viszont a napokban láttam egy lányt, akinek olyan volt a bőre mintha kiphotoshopolták volna, nagyon szép.


mit ajánlotok?


2013. szept. 3. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha alapozòra teszel púdert, akk matt a végeredményy, max a pùdert kell frissìteni a kritikus részeken.
2013. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok múlik az alapozón...amúgy nem szép a maszk szerű hatás, a fiúk nag ytöbbsége menekül előle...az Astor HD alapozója már önmagában mattá tesz egyébként....arra már a púder is felesleges volt nekem. De az azoknak jó akiknek nincsenek igazán bőrhíbái...ezért váltottam...ost Astor Lift me up van...ez is matt, és fiatalító szérumot tartalmaz....jobban fed...
2013. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy engem láttál?<3
2013. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!