Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táskám legyen suliba?...

Milyen táskám legyen suliba? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 L vagyok, és nem tudom milyen táskám legyen a suliba,nem szeretem a hátizsákokat,bár ha lenne valami csini,csajos,virágos akkor az is jó lenne ,de vélek,hogy villamoson kilopnak vaalmit, az oldaltáskákat sem szeretem,eddig converse volt ez a tömeg leányzó táska ami olyna mint a bowling táska...de egyrészt már szétjött mésrészt meg ,nem tesz jót a hátnak:( szóval milyen legyen?

2013. szept. 1. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

a hátitáskából tényleg könnyű kilopni az értékeket

[link]

[link]

2013. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. szept. 2. 17:11
 3/5 anonim válasza:
Például a pénztárcád mobiltelefonod berakhatod egy övtáskába én is azzal járok dolgozni elöl van a hasamon a csat meg oldalt. Na onnan aztán senki nemlop ki semmit. A Ridikülökkel válltáskákal igen vigyázni kell mert letéphetik az embröl. Ha jön a kabátszezon azon esetleg érdemes olyant venni ami belsö zsebbel rendelkezik.
2013. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezek nem kimondottan oldaltáskák hanem amolyan ridkül szerűségek a H&M-be, Pull&Bear-be vannak ezek a fazonok. :)

2013. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, és szerinted ezek strapabíróak? csak mert szinte mindennap vagy 10 kilós a táskám , ha nem több..:/ most ilyen converse bowling táskám van,vagy mi a neve , [link] ilyen fazonú.
2013. szept. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!