Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik a bevált szempil...

Nektek melyik a bevált szempillaspirál? Melyik hosszítja a szempillákat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Bourjois volume clubbing,3 ezer ft de mindent tud,dúsít,ível hosszabbít.

Másik kedvenc lovely curling up 600 ft,de gyönyörűen göndörít és ível és hosszabbít szép természetes összeállás nélküli pillákat csinál.

2013. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a NYC Big Bold szemmillaspiráljai nagyon beváltak, bár nekem alapból óriásiak a szempilláim, így igazából mindegy, hogy mit használok. :)
2013. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az Avon Supershock spirálja vált be, évekig használtam. Mindig azt hitték, hogy műszempillám van, de alapból egyébként nem volt hosszú.

Ez mellé minden este kentem ricinus olajjal, és szempilla göndörítőt is használtam.

(Ezek mellett amúgy szerintem szinte mindegy milyen spirált használsz, mert gyönyörű szempilláid lesznek!)

2013. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lovely Curling Pump Up.Gyönyörű szempillát csinál,hosszít,megemel,még valamennyire dúsít is.:)
2013. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig drágábbak közül: Clinique, Estée Lauder vált be (a pontos nevükre nem emlékszem :/ ). Drogériásak közül: Maybelline Volume Express, Avon Super Shock, a Lovely-sat (Curling Pump Up) is kipróbáltam, de nekem attól összeragadtak a pilláim, de 600 Ft-ért egyébként nem rossz. Viszont nekem is alapból dús, hosszú pilláim vannak, de ezek szerintem ettől függetlenül is jó spirálok lehetnek. (21/L)
2013. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Loreal volume million lashes, max factor false lash effect , astor play it big, mac studio fix lash :)
2013. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NYC Sky Rise

Imádom! Már 2 éve ezt használom és kb. szemöldökömig felérnek a szempilláim:D És még nem is olyan drága.

2013. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xshorty ***** válasza:

Max Factor 2000 Calorie és Clinique High Impact Mascara.

de nézhetsz swatch-okat. úgy eltudod dönteni, melyik mennyire hosszít. :)

2013. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!