Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől van ez? Micsináljak...

Mitől van ez? Micsináljak hogy ne legyen?

Figyelt kérdés

mindennap kell festenem a körmömet mivel,lepatogzik bármiylen márkájú körömlakkot veszek. vehetek én 5ezer

forintos körömlakot de akkor is. kenhetem vastagon,vékonyat lejön. mitől jön le? és hogyan nem pattogzik le? vagy van valami más körömlakk is ? vagy valami ahozz hasonló?



2013. aug. 14. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Normális,hogy lejön.Nekem is.Ez természetes.Az lenne a baj,ha a körmöd nem kezdené "lebontani" a körömlakkot.Persze van,akinek megmarad.Nem tudom miért.

A vékony persze több ideig megmarad.

Na meg van,aki nem is keni újra,ha lepattogzik,hanem úgy hagyja.Engem kifejezetten zavar.Szóval inkább az egész körmöm lemosom,majd ujrakenem.

2013. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

először is a hosszú körömről könnyeben pattog le. A másik, hogy zsírtalanítani kell a körmöt festés előtt acetonnal.

Az opi márkájú lakkok eléggé jól bírják a strapát. Zsírtalanítás után érdemes felbolyhozni a körmöt. Ez egy fehér téglalap alakú szivacstömb utána már mehet is a lakkozás!

2013. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem próbáld ki a gél lakkot. aránylag jó árban van és tartós!:)
2013. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és azt bárhol meglehet kapni? vagy csak egy-egy kijelölt helyen?
2013. aug. 14. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
gél lakk azért elég drága..:) 1500ft egy darab (nem az a kis kicsi) dm-be tudsz venni. egy színtelen fedőlakkot feltétlenül tegyél rá. és vettem 2őt és 3 hétig bírta.irj ha nem válik be. polírozd is festés előtt.
2013. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a körmeid minőségével van a baj. Gyenge körmökről hamarabb lepattog a lakk. Erre körömerősítő kúrát ajánlanék. A körömlakkok tartósságát ezen kívül alap -és fedőlakk használatával lehet még elősegíteni, de a zsírtalanítás, enyhe bufferelés is jó ötlet.
2013. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a körömlakk lemosótól pattogzik le...:D ha lemosod a körmöd és újra fested olyankor másnapra tuti lepattogzik.:D
2013. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
lehet több helyen kapni:) én körmösnél szoktam csináltatni:) de am fodrász-maikűrös kellékesbe olcsóbban be lehet szerezni !:)
2013. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm valamelyik nap utána nézzek :)
2013. aug. 15. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy a gél lakk UV fényre szárad, tehát kell hozzá egy UV lámpa és sok más kiegészítő is, ami a köröm előkészítésére szolgál és külön technikája van az egésznek. Nem olyan egyszerű,mint gondolnátok, nem véletlenül körmösök csinálják, persze elkészíthető otthon is, ha az ember kellően utánanéz a dolgoknak és rááldoz 10-20 ezret a felszerelések beszerzésére.
2013. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!