Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen illata van Avril...

Milyen illata van Avril Lavigne Black Star parfümjének? Neked van? Szerinted megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:30
1 2
 11/16 anonim válasza:
76%

Akkor ezek szerint én leszek az egyetlen aki azt mondja, hog jó illata van. Én nagyon szeretem, igaz én mindig is az édes illatú parfűmökért voltam oda. :)

Én neten kértem illatmintát, neked is ezt ajánlom vagy drogériában szagold meg. lehet neked is bejön, nem csak nekem. :)

2009. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

az édes illatokat imádom:)))

szóval akkor lehet,hogy tetszeni fog az is:D

ha tetszik,esetleg veszek,végül is még van pénzem ballagásról is:)

köszi a válaszokat!

2009. nov. 1. 09:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Müllerben szagoltam, jó az illata de átlagos
2010. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem nem olyan jó az illata. Hidd el, vannak sokkal jobb illatok is. Attól mitől még Avril nevéhez fűződik, nem nagy durranás!
2011. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem megvan,és szeretem :). Ahogy a többiek is írták,nem olyan nagy durranás,ez egy átlagos parfüm. Az illata nem rossz. Használhatod suliba,meg ilyen helyekre. meg lehet rajtad érezni az illatot,de nem annyira feltünő. (ezen azt értem,hogy van olyan parfümöm , ami 2méterről érezhető)


ja és én a Koronába vettem,és 3.500Ft . (15ml)


Szerintem nagyon drága,de nekem megérte

2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én mindennap a Black Star-t használom. Egyébként magadon sokkal másabb illata van, mint ha a papírra fújnád, agy csak megszagolnád. Fújj magadra a parfümériában, hagyd, hogy elmenjen az a kevés alkoholos illat... 5 perc...aztán viseld egész nap és néz meg, h neked milyen lesz. Csak ezt tudom ajánlani. Mindenkin más. Attól,h másnak nem tetszik, neked még jó lehet. :)
2012. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!