Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudom így kifesteni a...

Hogyan tudom így kifesteni a szememet? És milyen szájfénye lehet a nőnek a képen?

Figyelt kérdés

[link]


Szájfényt régóta keresek valami ilyesmit, ami jó minőségű, ilyen bőrszínű szinte és csillog is. Ki tud ilyet és ha igen, mi a neve? Ár nem számít... A másik kérdésem pedig, hogy hogyan sminkeljem így ki a szememet?


2009. okt. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ez csak átlátszó szájfény :)
2009. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

naszóval. ez egy sztem vmien nude árnyalatú (bőrszínű) szájfény. avonba szoktam látni ilyeneket. (www.avon.hu)

a szem:

alapozás és púder után húzd ki felül a szemed tussal, hagyd megszáradni.. a szemzuhodba fekete, mély padlizsán lila szemhéjpúdert használj, középen világosbab lilát, ezután ugyanez az árnyalat egy kis fehérrel keverve, majd újra mélyebb lila. a színek persze 'olvadjanak' egymásba:) alul kontúrozd a sötét lila szemhéjpúderrel. (az applikátort az élére fordítsd és ugy:)) a szemed 'legkülsö sarkában és az alján is kicsit' feketéset használj. fekete spirállal fejezd be, a végén használhatsz smink fixálót.:) amúgy kiegészítésként a csajon van 1 pici bronzosító az arcán..:)

2009. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy átlátszó vagy egy világos rózsaszín szájfény.

sajnos a másikban nem tudok segíteni, bár sztem csak simán fesd ki magad fekete v sötét szürke szemhéj púderrel, meg egy kis spirál és voálá!

sok sikert =)

2009. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szájfény az tuti átlátszó! vagy max ilyen bézs árnyalatú. de elötte sztem levolt alapozva a szája a csajnak...
2009. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szájfény M.A.C. marbleized lipglass de egy sima bőrszínű szájfényt rákensz a szádra u.a. az eredmény sőt..mondok jobbat:D lekened a szádat korrektorral és púderrel és erre rá a sima átlátszó szájfény:)
2009. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!