Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb göndörítő...

Melyik a legjobb göndörítő spirál a Maybellintől?

Figyelt kérdés

Azert mert eleg egyenesek a szempilláim.. Olyat keresek amitől szep íveltek lesznek.

Koszonom.


2013. aug. 1. 23:08
 1/3 anonim válasza:

A legegyszerűbb a szempillagöndőrítő, de ha már szempillaspirál, akkor csak Maybelline lehet?:/ Én nem tudok mondani, de kremmania.hu-n rengeteg termékre írtak értékelést, hátha segít.

(amúgy nekem Lovely Curling Pump Up-om, és imádom!! :D)

2013. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, szerintem is egy szempillagondoritot fogok venni. Am..hat azert orultem volna Maybellinek mert mar miota tetszik(sok jot hallok rola) :)De valoszinu h akkor en is a Lovely-shoz fogok visszaterni.
2013. aug. 2. 07:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha, szerintem is egy szempillagondoritot fogok venni. Am..hat azert orultem volna Maybellinek mert mar miota tetszik(sok jot hallok rola) :)De valoszinu h akkor en is a Lovelys spiralhoz fogok visszaterni.
2013. aug. 2. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!