Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit használhatok zsìros...

Mit használhatok zsìros, és pattanásos börre (fontos)?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és zsírosabb és általában nagy pattanások szoktak lenni az arcomon és nagyon fáj ha nyomkodom eddig általánosba nem nagyon érdekelt senkit ez a dolog.de most gimis leszek és alapott,pudert,korrektort nem merk használni mert félek,hogy rosszabb lesz,segítsetek vagy használhatok mert este az arcomat letisztitom gyogynövényes arctisztitóval és egy héten 2x leradírozom a börömet és szoktam nyugtató pakolást alkalmazni.segítsetek ,miket használhatok esetleg több pakolásra van szükségem vagy többet kéne radirozni,segítsetek mit csinaljak az arcommal?

2013. júl. 29. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is zsíros, pattanásos volt az arcom, én AKNESOL-t használok és nagyon jó, csak az a baj, hogy én Erdélyben lakok, és ez valami román termék, nem tudom, hogy Magyarországon lehet-e kapni.
2013. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én teafaszappannal mosok minden nap arcot és a pattanásokra teafa olajat kenek fertotlenit, tisztit es segit a pattanasokat eltuntetni probald ki :):) 18/L
2013. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz
2013. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én heti 2-3x leradírozom, bekenem vichy esti krémmel, ami kifejezetten ilyen bőrre van, és utána a pattanásokra ISOTREXIN-t kenek rá, amit csak orvosi vényre lehet kapni, de nekem nagyon sokat segített:) keress fel egy bőrgyógyászt ha semmi sem segít
2013. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a Himalaya herbals krémet használom nagyon jó pattanásos bőrre!
2013. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Semmi képpen ne használj olyan anyagot amely szárítja a bőröd (pl alkohol, alkoholos tonik) mert a bőröd úgy érzi ,hogy minden zsír elfogyott és mégtöbbet fog termelni. Ne szappannal mosd az arcod hanem kozmetikai tejjel,tonikkal. A radír is jó, és a kénes pakolások. Pár év és kinősz belőle :)Üdv:kozmetikus
2013. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a kozmetikus ajánlotta, hogy vegyek babaszappant és olyan "kefét" amivel a pici babák haját fésülik. Olyan puha szőrűt! Beszappanozod a kefét és körkörösen belemaszírozod, majd lemosod. Ez a bőrömmel csodát tett. Puha, pattanàs és problémamentes. Nem kerül sokba egyáltalán!
2013. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fenyleny válasza:
igen a jo arc apolas manapsag penzbe kerülnek.de,vannak oldalak ahol te magad is olcson frissen elö alithatod sajat termekeid.(avokado, citrom,kefir stb)pl.fel pohar vizbe tegyel 1 evökanal tengeri sot, azzal mosd at este arcod, utana ne kend be semmivel.fürdökadba is 1-2 kg tengeri so csodakat müvel.de, van sok jo natur,termeszetes kozmetikumok is, bio boltok.A miteszereket minimum negyed evente kozmetikusnal kell kezeltetni.Az ilcsi termekek is jok.(kozmetikusnal kapsz).neogranormon jok a pattanasokra.Es e korban nem art oda figyelni mit eszel..Üdv,
2013. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!