Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék vásárolni magamnak...

Szeretnék vásárolni magamnak egy elegánsabb, nőies, még is hétköznapi viseletre alkalmas kemény táskát. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom mi a neve, vagy van e neki egyáltalán. Kézi és válltáska ként is hordható, kemény táskát szeretnék, aminek akkor is van tartása ha nincs benne semmi. Nem kell minden fölösleges holmival kitömni, hogy ki nézzen valahogy.

Én mindenhol csak ezt a típust látom: [link]

De ez puha bőr, nincs kikeményítve, vagy hogy is fogalmazzak és ezek rajtam úgy állnak, mint tehénen a gatya.

Hol lehet ezt a keményebb típust kapni? Mily áron?


2013. júl. 24. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindenhol van ez az ocsmányság.

18/f

2013. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a mi városunkban van. fekete, barna szíjjal és ráhajló pánttal


18.500,-Ft, nekem ilyen van, csak akciósan olcsóbban vettem.

2013. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ocsmány? Ilyet is csak egy fiú mondhat. Hogyan lehetne ocsmány egy elegáns táska?

NEM olyat akarok mint a képen van mert ezt nálunk is lehet kapni. Szerintem nem értelmezted a kérdésem. És amúgy is egy fiú nehogy már jobban tudja.

2013. júl. 24. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De a fiúk fognak b#szogatni az ízléstelen táska miatt.
2013. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hány évesnek gondolsz engem? Fiúkkal csak maximum az óvodába találkozok mikor a lányomért megyek.

Ne hogy már egy női aktatáska jellegű táska ocsmány vagy igénytelen legyen.

2013. júl. 24. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kemény műbőr(mindenki bőrnek nézi) a Tescóban vettem F&F-es igaz tavaly akkor 1700 volt nyári akcióban.Ilyen puhát ne vegyél én is megszívtam vele, mert ahogy dörzsölődik le is jön az a műbőr réteg róla és csak a szövet látszik, hozzáteszem 1 hónapja van meg de olyan mintha több éves lenne, pedig annyira nem is volt olcsó.

Nézz szét a lakóhelyeden nincs e táskabolt, bőrös ott is érdemes szétnézni ott kevesebb az ócska.

2013. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!