Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha ugy kenem be ricinusolajjal...

Ha ugy kenem be ricinusolajjal. A pillaim hogy kozben van rajta spiral. Akkor nem. Er semmit az olaj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 23:01
 1/6 anonim válasza:
Annyira szerintem nem fejti ki a hatását és furán is néz ki. Mikor felkenem kicsit olyan mintha "csillagokat" látnék az olajtól ahogy ráesik a fény. Én éjszakára szoktam felkenni egy picit, fülpiszkálóval vagy egy régi szempillaspirál keféjével.
2013. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a spirálozott pillaimra kenem fel, és sokkal jobb a hatás úgy !!!
2013. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat:))
2013. júl. 24. 14:42
 4/6 Joy Turner ***** válasza:
48%
Baromira megnézném, hogy mégis miféle hatást fejt ki az az agyonajnározott ricinus. A szempillád mennyisége, minősége nagyrészt genetika, ugyanúgy, mint a haj és körmöm esetében. Másrészt meg táplálkozás. Nem hiszem, hogy van bármiféle hatása bárminek, amit rákensz a pilládra, ugyanúgy, mint ahogy a körmöd sem lesz erősebb a körömerősítő lakktól.
2013. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak címezném.szerintem nem nagyon kéne ilyen véleményeket alkotni olyan dologról amit még nem próbáltál.egyén függő hogy kire milyen hatással van a ricinus olaj.ki se próbáltad de már egyből véleményeket mondasz tapasztalat nélkül.


kedves kérdező.ajánlom hogy kerüld el hogy a kifestett pilláidra kennéd fel.és hétvégente és esténként szoktam felkenni egy régi szempillaspirállal a megtisztított szempilláimra. és igen is nekem nagyon sokat használt!:)

2013. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joy Turner ***** válasza:
Ez csak biológia. És úgy alkotok véleményt, ahogy akarok.
2013. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!