Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt tanultatok...

Mennyi idő alatt tanultatok meg komoly sminket elkészíteni?

Figyelt kérdés

szóval szoktam sminkelni, szemceruza, spirál és tus amit használok. menni fogok esküvőre és addig szeretnék valami komoly sminket elkészíteni. persze előtte be kell szereznem hozzá a termékeket, mert nem nagyon van, vagy ami van az gagyi. mennyi idő alatt lehet megtanulni mondjuk egy ehhez hasonlót?

[link]

nem ilyet akarok csak hasonlót



2013. júl. 19. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha első próbálkozásra nem is, de második, harmadikra sikerülni fog. Ez nem egy olyan hú , de bonyolult smink szóval pár próbálkozás alatt meglehetne tanulni.(főleg videóval)

Sok sikert! :)

2013. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg a ragasztást leszámítva, 10-15 perc alatt csinálnám meg!
2013. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néhányszor megpróbálod, és szerintem tuti sikerül majd.
2013. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 10 perc alatt megcsinálom. 2 éve sminkelem magam folyamatosan, és magamtól jobbakat találok ki mint ez. Próbálj meg ne videókat követni, hanem magadtól rájönni, hogy mi jó és mi nem. De am. ha van kézügyességed, akkor nagyon könnyen megtanulható a sminkelés, ha nincs, akkor pedig maradj meg az egyszerűbb változatnál. Am. küldenél egy képet a sminkedről?


17/L

2013. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!