Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Találtam egy blogot ma....

Találtam egy blogot ma. Hihetetlen mennyiségű smink cuccot mutat be a csaj. Szerintetek mit csinál ennyivel? Ott halmozódik neki a fiókban a 60 rúzs,100 szemfesték, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 6. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinál ennyivel? Valószínűleg (mivel a smink cuccokkal sminkelnek általában ) sminkel velük! :D


Szerintem felesleges ennyit felhalmozni (jó persze én is lány vagyok, nekem is van jó pár , de csak annyi amennyire szükség lehet.) Meg ezek egy idő után megromlanak, főleg a krémes állagúak, szájfény, rúzs ..stb (jó persze egy évet általában simán kibírnak, de ennyit nem lehet pár nap alatt elhasználni, szerintem)


Én egy olyan lányt találtam, szintnén beauty bloggert, akinek 22 db alapozója volt.(és emellett még jó pár száz smink cucc, de komolyan) De ezt most komolyan, minek annyi?? Nekem általában 2 van egy évszakhoz illő, meg egy BB krém. És tökéletesen megvagyok vele! Na mindegy nem is ez a lényeg.


Ahogy te is mondtad ott halmozódik a fiókban. Aminek ennek felét se használja. De az ő dolga , ha van rá pénze költse el rá nyugodtan. Mindenkinek van biztos valamije amit gyűjtött, vagy gyűjt. ( akár szalvétákat, kagylókat, vagy sportautókat, igazából csak az áruk különbözik:) )

2013. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen bloggerek ebből élnek többnyire, szerintem természetes, hogy sok sminkjük van. Azt nem mondom, hogy kell annyi :) A legtöbbet márkáktól tesztelésre.
2013. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezen néztem. o.O Nyilván ő is kapta egy részét, de azért durva. Itt még videóban is bemutatja: http://www.youtube.com/watch?v=fMfB6nprJ8Y

Azt mondja, hogy semmi sincs lejárva, mert folyamatosan cserélődnek a termékek. Ez mennyit vásárolhat?

Ember nem tud ennyit elhasználni, ecsetből is minek neki ennyi... És akkor szerintem még egyáltalán nem is szép a csaj, a smink ami rajta van is tök előnytelen neki. Szerintem ettől akarja szépnek érezni magát. Mert ha profi sminkes és ennyi cucca van, az oké, de azt meg nem otthon szokták tartani, és nem használják a sminkmesterek.

http://www.youtube.com/watch?v=LAA5mk0KsgQ

Ez is elég durva...

Én még azt is sokalltam, hogy volt 4 alapozóm, 4 szempillaspirálom meg púderem, 5 ajakápolóm, stb. Mert minek annyi? Úgyhogy eléggé lecsökkentettem a mennyiségeket, fél éve szinte nem veszek semmit, csak ami tényleg kell, hogy fogyjanak el a sminkek, mert előbb-utóbb úgyis csak megromlanának (pl. a bronzerrel is így jártam, és még le sem volt járva a szavideje).

2013. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyenek egy jó része nem csinál velük semmit! De tényleg, több olyan posztot is olvastam már blogokon, amiben bevallja, hogy egy jó részét megveszi, kipróbálja, aztán el is felejti, meg vett másból tök ugyanolyan szinte, mert nem tudta, hogy már van.

Hát... valószínűleg mánia, és egy pszichológus jól elemezgetné a helyzetet. Sok értelme nincs, ha ettől jól érzi magát, felőlem aztán csinálja, én nem sajnálom tőle. Viszont ismerek olyat, akinek a (volt)pasija nagyon kiakadt a dolgon, és mondta, hogy a csaj értelmes dolgok helyett költ erre erőn felül, meg betegesen csinálja.

Sok bloggernél meg azt látom, hogy tipikus "unatkozó gazdag kislány". Erre szoktam mondani, hogy nekik is kell hobbi. :D Ha megtehetik, én nem sajnálom tőlük, csinálhatnának rosszabb dolgokat.

A másik fele pedig akinek ez a szakmája, ott legalább érthető a halmozás persze.

2013. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!