Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbe helix (szúrással)...

Fülbe helix (szúrással) piercing mennyire fáj a fülcimpába lött fülbevalóhoz képest?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem maga a szúrás fáj na jó az is fáj kb 3szor annyira mint fülcimpában lövés ,de inkább a gyógyulási folyamat fáj , én szerencsétlenebb voltam 2 volt vadhús gyulladás de kijelenthetem 8 hónap alatt rendbe jött ! De lehet még 1 szer nem csináltatnám meg , de legyen szerencséd és ne járj úgy mint én , alkohollal és betadinnal kezelgesd majd
2013. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván jobban fáj, mert ezt porcba szúrják. Nekem maga a szúrás nem volt olyan szörnyű, bár fura volt hallani, ahogy reped a porc. Viszont ugye lassabban is gyógyul. Én március végén csináltattam, és szerencsére *lekopogom* eddig nem nőtt rá semmi. Első 1-2 nap azért érzed, hogy ott van és ég meg hasonlók, de én már 3. nap aludtam rajta óvatosan. Viszont a porc még mindig érzékeny, ha megnyomom mellette. (tudom, ne nyomkodjam:)

Mindezzel együtt én nagyon szeretem, biztos megcsináltatnám még egyszer.

2013. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és várom még a hasznos infokat.:))
2013. júl. 7. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
A fülbelövés kegyetlen dolog!!! Szerintem annál bármi kellemesebb. És nem is a szúrást érzed, inkább mikor berakják az ékszert.
2013. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké köszi
2013. júl. 8. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:

A szúrás csak egy pillanat, csíp egy kicsit, de nem vészes. Amikor beteszi az ékszert az kellemetlenebb. De az is csak egy-két másodperc. Utána ég a füled, de semmi több. :)

A gyógyulás lehet fájdalmas, ha nem megfelelően kezeled vagy egyéb okból begyullad.

2013. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 11. 10:58
 8/8 A kérdező kommentje:
elkészült fájdalmasabbra számítottam.:))
2013. júl. 11. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!