Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetek ilyen karkötőt,...

Hol vehetek ilyen karkötőt, és mi a neve? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Közvetlenül az óra melletti érdekelne, a "fektetett" nyolcas alakú.


Ahonnan a kép van(stlye and blog) ott ugyan meg lehet venni, de sajnos csak egyben a képen látható karkötőket 3 ezer valamennyiért, és ezt egy kicsit sokallom, meg amúgy is nekem csak arra az egy darabra lenne szükségem. (és azt

írták, hogy terméket nem bontanak meg)


Szerintetek lehet valahol hasonlót kapni, mert mostanában ez "divat" karkötő.

Esetleg Teszveszen, Vaterán?


Mi ennek a karkötőnek a neve?



2013. júl. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagyon szép, de mért kapcsolódik a one directionhoz? Ha hordom, akkor azt fogják hinni, hogy én is a rajongójuk vagyok? Mert nagyon nem, sőt utálom őket. Ez az ő "jelük" vagy mi?
2013. júl. 2. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy kapcsolódik hozzájuk, de amúgy sem számít ki mit gondol. :) Ha nem vagy a rajongójuk, akkor nem egy karkötő miatt fognak annak tartani, ne aggódj.
2013. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Pozitívan értékeltelek!:)
2013. júl. 2. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
:"DDD One Direction. Ez kérlek a végtelen jele, ha tanultad... Nekem is van, de kövekkel kirakott. És amúgy sajna mostmár kb. minden boltban kapható.
2013. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!