Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Hogy vettétek rá a...

Fiúk! Hogy vettétek rá a szüleitek, hogy megengedje a fülbevalót?

Figyelt kérdés
16/F
2013. júl. 2. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem nem sokáig volt mert nem szerettem nekem mind a kettőbe volt én mondtam anyukámnak és azt mondta hogy menjek és csináljam meg :) nem volt gáz na a faterom már máshogy reagálta le :D
2013. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
énmondtam, h szeretnék, anya nem nagyon örült a dolognak, és inkább nem engedte meg... majd fogtam magam, és elmentem megcsináltatni, erre nem tudott semmit tenni, beletörődött:)) ...majd 2 hét mulva kivettem véletlenül és összenőtt, azóta sincsxDDDD :P 18/f
2013. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 évesen csak azért akartam fülbevalót hogy utána tágítóm legyen, anyu belement mondta nem bánja de eszemnél legyek

Így engedte meg, mondjuk az más hogy kedves természetű és nyílt gondolkodású

21/F

2013. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszercsak lett... Nem szólt senki egy rossz szót sem, pedig volt padlizsán színű meg delfinkék hajam is, de amúgy meg nem voltam problémás gyerek, u.h. elnézték ezeket.
2013. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!