Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Boltokba lehet venni Michael...

Boltokba lehet venni Michael Kors óra másolatot?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik az óra, de azért 80 ezret nem adnék érte, sőt talán még 20 at se. Néztem a válaszokat, és azt mondták a másolat kb tökéletesen működik, és kinézetre se biztos hogy meglehet mondani.( [link] ) van üzlet ahol árulnak másolatot? Mert pl az Ice watch-nak rengeteg másolatát árulják nagyon sok helyen.

2013. jún. 29. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem,mert megbüntetnék érte az üzletet. Ha rá van írva a számlapra,hogy Michael Kors de az eladó nem tudja igazolni az eredetiségét kemény bírságra számíthat és ezt nem igen kockáztatná meg senki Nézelődj vaterán vagy e-bay en ott vannak teljesen az eredeti szerint elkészített másolatok akár 5000ért. Megszólalásig hasonlítanak. Én parndorfban vettem az enyémet átszámítva 45ezer körül volt (márkaboltban) tehát megéri ott is nézelődni esetleg...
2013. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!