Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudnék tenni a hajammal?...

Mit tudnék tenni a hajammal? (alul)

Figyelt kérdés
Félhosszú hajam van, amit amúgy nagyon szeretek csak egy bajom van vele. A frufrum borzalmasan hamar zsirosodik és ez elrontja az összképet, pedig heti 3szor mosok hajat.Van ellene samponom,csak az a probláma h attól meg a hátsó tincsek szálasodnak...van valami tanácsotok?
2009. okt. 11. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Igen ha zsíros a bőröd akkor a frufrud is olyan lesz.HA kb kétnaponta mosnád csak a frufrudat?vagy tűzd hátra vagy pánttal vagy pedig hullámcsattal! megoldható szerintem ,VAgy még egy ötlet növessz oldalfrufrut egy kicsit "szellőzik is a homlokod "

2009. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Amúgy oldalfrufrum van, de a csatot meg a többit megpróbálom!
2009. okt. 11. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy egyedül, nekem is zsírosodik a fufrum de a többi (hátul meg alul) semmi baja és szép:) Ezért kénytelen vagyok 2naponta a fufrumat is megmosni. Volt olyan hogy megmostam este, másnap jó volt, de utána reggel már mostam a fufrum.
2009. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!