Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni olcsón pasztel...

Hol tudok venni olcsón pasztell színú körömlakkokat?

Figyelt kérdés
Szerintetek jól nézne ki, ha menta színűre kifesteném a körmeimet, és a gyűrűsujjaimat meg világos sárgával, és a menta színűekre raknék fehér kis pöttyöket? És hol találok olcsón menta és világos sárga színű körömlakkokat? Előre is köszi! :)

2013. jún. 17. 10:09
 1/10 anonim válasza:
A rossmanban 500Ft, megtalálod mindkét színt, az essence pultokon és igen nagyon jól nézne ki a két szín, bár én a pöttyözést kihagynám. Ügyesen! :)
2013. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké, majd megnézem! köszi! :)
2013. jún. 17. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
A Rossmanban az Essence körömlakkok között vannak pasztell színűek. A múltkor én is menta színűt vettem kb. 300 Ft. volt.
2013. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rossmann, DM, Müller, szerintem érdemes Essence-et megnézni, vagy a Lovely-t, az új fajtákat nagyon dícsérik, bár nekem nincs abból, csak egy "homokos" :D

Esetleg fordászkellékesben, én ott szoktam látni nagyon jópofa kis lakkokat nevetségesen olcsóért.

Ja, és szerintem a menta színre akkor már sárga pöttyöket rakj, ha a gyűrűsujjad olyan lesz :)

2013. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a sárga nem igazán passzol hozzá,de ha a pöttyök fehérek akkor hihetetlenül jól nézne ki ha a gyűrűs ujjad is fehér lenne. Majd írd le,hogy döntöttél,és ha van kedved küldhetnél majd róla képet,mert kíváncsi vagyok hogy sikerült:)
2013. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, majd meglátom :)
2013. jún. 17. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Rose Nail körömlakkjaim között vannak nagyon szép lágy, pasztell színeim, de van a NYC-tól/-től is pasztell színeim, ezek elég olcsóak, és nekem elég tartósak is.
2013. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Moyra körömlakkoknak van külön pasztell sorozata. Azt nem tudom hogy hol lehet venni, én Debrecenben egy konkrét fodrászkellékesnél szoktam venni, de egyébként fogalmam sincs, hogy Moyra körömlakkok hol kaphatóak....

[link]

2013. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Moyra kapható Rossman-ban , Dm-ben , Müllerben is :)
2013. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Moyrát vennék vagy Essence vagy ilyesmi kategória.

A menta nagyon szép, de én gyűrűsujjat fehérre kenném, vagy sötétebb zöldre és a mentával vagy fehérrel kis virágot rá mintának. :)

2013. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!