Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudtok egy Műkörmöst?

Ötv kérdése:

Nem tudtok egy Műkörmöst?

Figyelt kérdés
Monor, Bp 1,2,3,4,6,7,8,9,10ker be keresek műkörmöst...3000 ftos értékbe (vagy kevesebb)...a legjobb ha a 2. és a 3. kerületbe tudnátok mert azt eléggé ismerem...szép munkája legyen a körmösnek ez fontos...telefon számot kérek és a körmös nevét :) előre is köszönöm

2013. jún. 16. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen szép munkája, és ne legyen több, mint 3000 ft. mindez pest belső kerületeiben. hát, elvárás az van. ennyiért nem találsz olyat, aki tényleg minőségi munkát ad ki a kezéből. Kezdőt valszeg simán, az meg olyan is lesz. De hajrá.
2013. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezz körömmodellnek!

Bp-en rengetegen keresnek,és akkor lenne akár ingyen,akár anyag áron körmöd!

2013. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

van olyan aki 2500 ért dolgozik és a munkája nagyon szép...és tiszta....8. kerbe van csak most babát vár...azért keresek mást...szóval ha te még nem találtál akkor sztem nem kéne leszólni másokat....mert vannak csak tudod látszik h te nem csináltatsz körmöt magadnak...


köszönöm a tippedet valószínűleg majd elmegyek egy ilyen körömmodellnek :)

2013. jún. 19. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, el tudom képzelni, milyen szép lehet ennyiért :) Normális körmös nem csinál ennyiért körmöt.
2013. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és tényleg nem csináltatok, mert körmös vagyok, innen tudom azt, hogy ki hogy, és mennyiért dolgozik.
2013. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jah tényleg...nem szép...ezért nyert versenyt ugye?! azért csinálja 3000 ért mert így többen jönnek hozzá -.-"" és fojtón jár tovább képzésre...a körmeivel már nyert versenyt is..és nagyon szépen dolgozik...szal attól h te Qrva drágán dolgozol...attól még mások csinálják olcsón és gyönyörűen -.-
2013. jún. 23. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát persze.. :D :D
2013. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!