Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy korrektor?

Mennyibe kerül egy korrektor?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy korrektort, mert néha vannak csak pattanásaim, de nagyon zavarnak. A korrektort csak a pattanásra kell felvinni, igaz? Nem muszály, hogy a legdrágább legyen. Milyent ajánlanátok? ELőre is köszi! :)

2013. jún. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sokféle van, érdemes a Krémmánia oldalon megnézned, miket ajánlanak mások. Nekem az Isadora ceruzás korrektora vált be. Közepesen drága, 2500 ft körül van, de nagyon tartós, és szerintem gazdaságos is, mert csak picit kell vele rajzolni, pont a pattira, nem pedig kencézni, mint egy rúzzsal.
2013. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
essence jó árban van! és jók is!
2013. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Én az AVON-tól szoktam rendelni, kb 800 Ft (szerintem 2500 Ft sok érte...)
2013. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az Essence két pólusú korrektorját használom, az egyik fele zöld, leszárítja a pattikat, a másik fele pedig a rendes korrektor. :) Nem tudom, hogy lehet e még kapni, ugyanis én is kiárusításon vettem kb. 300 forintért, de én szeretem :)
2013. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Essence stifteset szeretem, 650 Ft és nagyon jó, a drágábbak sem jobbak. Csak oda kell felvinni, amit el szeretnél tüntetni vele.
2013. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!