Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnám eladni az ékszereimet?

Hol tudnám eladni az ékszereimet?

Figyelt kérdés
Hobbim a kézműveskedés, ékszereket szoktam készíteni gyöngyfűzéssel, csomózással és gyöngyvarrással. Arra gondoltam, hogy ebből akár pénzt is csinálhatnék, de nem tudom, hogy fogjak neki. Kiknek adhatnám el? Hogyan szerezhetnék megrendelőket? Mindenféle ötletet, megjegyzést szívesen vennék. 17/L

#eladás #ékszer #vállalkozás #kézműves #kézzel készült ékszer
2013. jún. 13. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebook-on vannak ilyen csoportok, ékszer eladás-vétel csoportok, de apródod, jófogáson stb. is megpróbálhatod szerintem :) De inkább fb :)
2013. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebook, vatera, tesz-vesz, meska vagyindítasz egy saját blogot és ott katalógus szerűen mutatsz pár képet, írsz árakat elérhetőséget.
2013. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Facebook tökre jó ötlet, köszönöm!:) Ha valakinek vannak még ötletei, írjon pls.
2013. jún. 13. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a meskát ajánlom!
2013. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 13. 19:03
 6/7 anonim válasza:
Ingyenes apróhirdetési oldalon nyugodtan hirdetheted, én sok dolgot eladtam már itt pl: [link] Korlátlan számú hirdetést fel lehet adni, létrehozod a profilod, utána egyben kezelheted őket. A vevők közvetlenül téged hívnak.
2013. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha csinaltal oldalt, linkeled? Engem erdekelnenek:)
2013. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!