Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az? Hogy reggel...

Miért van az? Hogy reggel mikor megyek suliba, jó a smink, jó a hajam. De mire hazaérek annyira csunya lesz a bőrőm és a hajam se áll jól.

Figyelt kérdés
És annyira rossz hogy aki reggel látott biztos szépnek talált, aztán hazafelé meg ki ez a rondaság. Mások nap végéig szépek maradnak. Mit csináljak hogy én se pocsékul nézzek ki délutánra?
2009. okt. 9. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Ne sminkelj
2009. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én a munkahelyen is kb. kétszer arcot mostam, és bekrémeztem. Smink nem volt, max egy kis szempillaspirál meg rúzs. És így ugyanolyan szép és friss marad a bőröm, mint reggel. A hajat megrázom és megfésülöm naponta többször. Szerintem is rossz sminkkel lenni egész nap. Az alkalomra szóljon inkább.
2009. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem suliba, korrektort használok ha pattanásom van, és rá egy kis púdert és szemcerkát. A suliba minden lányon szinte ennyi van minimum. És nekem ez nem marad meg délutánig, de másoknak igen, ezért kérdeztem mit tegyek hogy tartós legyen? A ne sminkeljek az meg nem megfelelő számomra, mert úgy nem érzem magam jó bőrbe.
2009. okt. 9. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Velem is ugyanez van és annyira utálom. :D A többiek mindig ugyanolyan szépek a nap végén is mint reggel. Én általában szünetekbe bemegyek a mosdóba és a hajammal megpróbálok csinálni valamit, hogy álljon valahogy. Ha pedig a sminkem kezd "szétmenni" akkor kijavítom.
2009. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát igen sztem nem vagy egyedül am meg sztem azok akik a napvégére is jól néznek ki a suliban legalább 1x újra sminkelik magukat. Hát nekem is leszokott folyni a szemcerúzám a szememről de olyra sminekelem maagm v ha tudom h ma több patanásom van akkor viszek alapozót és kb 4 órában megcsinálom a fejem is persze nem egy kilo vakoltaot rakok rá és így 6 óra végiég kitart+még addig míg hazaérek
2009. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak te veszed észre magadon (vagyis mindenki csak saját magán) És lehet h mások meg rólad gondolják h egész nap de jól nézel ki, ők meg nem :D
2009. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia. az is fontos, milyen kozmetikumot használsz! legyen jól hidratált a bőröd és minőségi alapozód. a korrektorok hasonlók, abból nem kell nagy szám, viszont a ceruza és a spirál is legyen minőségi. nem kell túl drága, de egy középkategóriás (pl. 2000-2500-ös spirál) már jó.

és bizony a délelőtt folyamán egyszer muszáj korrigálni, sokszor jót tesz újrahidratálni a bőrödet (erre egy vizes alapú krém max 1000-1200-ért megfelel).

én így szoktam és bevált.

a hajadat pedig szintén egyszer igazítsd újra.

remélem, segítettem

2009. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én csak arra tudok tanácsot adni, hogy mit kezdj az elfolyt spirál, tus, v ceruza ellen...

mikor ezeket feltetted messziről épp hogy 1 kis hajlakkot szórj csukott szemmel magadra, nekem azóta nem folyik el:D

kozmetikus csinálta esküvői sminkem után:P

2009. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöööööm :):)megpróbálom ezeket mind "betartani" és megfogadni. Igen új kellékeket már D&Mbe fogok venni (szemcerkát,szempillaspirált) mert nem márkásak.
2009. okt. 11. 17:46
 10/12 A kérdező kommentje:
azaz nem hinném, hogy nagyon minöségiek*
2009. okt. 11. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!