Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell szép tusvonalat...

Hogyan kell szép tusvonalat húzni?

Figyelt kérdés
Már többször is megpróbáltam,néztem róla videót,de egyszerűen rémes,mit műveltem. :D Valahogyan nem tudom meghúzni normálisan,mindig a szemhéjam közepére kerül,nem a pilláim mentére.Segítene valaki? :)

2013. máj. 19. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kihúzod és fülpiszkálóra teszel egy kis sminklemosót vagy tonikot és a felesleges részt leszeded. Illetve vegyél drogériában "filctoll szerű" tust, azzal könnyebb. :-)
2013. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom.Köszi a segítséget! :)
2013. máj. 19. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első mondott, szerintem kissé ingatag módszer, én inkább a sok gyakorlást választanám. :) Velem is így volt amúgy, fél éve próbáltam ki először a tust, és csak mostanában, kábé másfél hónapja éreztem rá a dologra. Szóval, csak idő kérdése, és te is belejössz majd. :)
2013. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát,mindenesetre remélem.Akkor még próbálgatom,azt hittem,hogy én csináltam valamit rosszul,rossz technikával,de akkor úgy tűnik,csupán gyakorlás kérdése az egész.Köszi a választ!
2013. máj. 20. 08:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlás:) Egyébként sokan arra esküsznek, hogy egy folyamatos vonallal, lendületesen kell meghúzni, de nekem pont az ellenkezője vált be, és "szakaszosan" haladok, persze ügyelve rá, hogy az eredményen ne látszódjon, hogy nem egy mozdulat volt.
2013. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ. :) Szerintem nekem is először ez a szakaszos módszer fog beválni... :)
2013. máj. 21. 09:31
 7/9 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Rc0vliuLm28 nekem ez sokat segített :)
2013. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlás, és én is javaslom a filctollvégű tust, bizonytalan kezűeknek elsőrangú (tapasztalat) :P
2013. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a videó pedig szerintem nagy segítség lesz. :) Minden eddigi válaszolónak ment a zöld pacsi. :))
2013. máj. 26. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!