Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj, ha átszúrják a füled?

Fáj, ha átszúrják a füled?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ha fülemet nem átlövetem, hanem szúratom, az mennyivel fájdalmasabb? Fülcimpába vagy porcba fájdalmasabb ilyen módon?
2013. máj. 13. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A porcba fájdalmasabb, mivel az keményebb, tartósabb szövet. És a lövés sokkal gyorsabb, és kevésbé fájdalmas.
2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha löveted, akkor rögtön a fülbevaló is belemegy.. ugye azzal lövik át.

ha szúratod.. hát átszúrják tűvel, utána ahogy azt kiszedik belenyomják a fülbevalót.. azért az hosszasabb és jobban fáj.

porcba meg mindig jobban fáj

2013. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy ha porcba lövetem, akkor az kockázatosabb, mivel elképzelhető, hogy végigreped a porc. Ebből mi igaz?
2013. máj. 13. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A porcba nem ajánlott lövetni. Nekem szúrták, nem fájt, hamarabb is gyógyult így.
2013. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit kell csinálni, ha elfertőződik?
2013. máj. 13. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen kíméletesebb a bőrödnek, ha szúratsz. annyira azért nem fájdalmas, hogy ezen túl sokat kelljen gondolkodni :) fülcimpába fájdalmasabb, alul szinte meg sem érzed.
2013. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fülcimpába lövettem és szúrattam is, a szúrást nagyon jó szakember csinálta, tényleg mint a mesében "szinte alig érzed", nekem sokkal kevésbé volt fájdalmas, mint a lövetés. A porcba azért akármivel csinálhatod érezni fogod, nekem jól szúrták, hamar gyógyult, nem volt olyan nagy probléma vele, maga a döfés nem is igazán fájt, inkább csak azt éreztem mikor berakták a fülbevalót, de nem kell semmi katasztrofálisra gondolni. Alapból tetess orvosi fém fülbevalót a füledbe, és alkohollal kezeld, patikában kapsz 70%osat.
2013. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
nekem lőtték a fülemet, és a következő lyukakat is lövetni fogom azt hiszem. azt hittem, hogy még csak fertőtlenítik és már mondták, hogy kész van :D ha nem tettem volna bele egy ócska bizsut másfél hónap után, semmi baj nem lett volna bele, azóta csak ezüstöt és aranyat hordok és szépen begyógyult, nem fáj.
2013. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem lövéskor eltört a porc, és igen fájt, és utána még egy év múlva is fájt, mert nem tudott meggyógyulni. Örök életemre ott lesz egy pukli.

A többi porcos fülbevalót már szúrattam piercingesnél. Az se kellemes, de utána már nem fájt olyan sokáig, sokkal gyorsabban meggyógyult.

Amúgy szúráskor tényleg nem kell óriási fájdalomra gondolni, egyszerűen csak kellemetlen ahogy feszíti a tű a füled, aztán átdugják rajta az ékszert és akkor már csak ég a füled, de az lövés után is így van. :)

2013. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma átlövettem, nem porcba ment. :) Izgultam előtte, pedig abszolút kibírható, sokkal rosszabbra számítottam.
2013. máj. 18. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!