Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen meleg időben jobban...

Ilyen meleg időben jobban járok ha hab állagú alapozót használok?

Figyelt kérdés
Folyékony catrice alapozót használok,de olyan meleg van,hogy hiába használok por állagú alapozót borzasztóan nézek ki pár óra múlva.. Szinte leolvad.. Használjak inkább habállagú alapozót?
2013. ápr. 30. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak korrektort meg púdert. Alapozó eltömíti napsütés hatására a pórusokat,nem tesz jót nyáron. Vagy színezett hidratáló,BB krém is jó lenne arra is rakhatsz korrektort meg púdert HA szükséges.
2013. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a BB krém a legjobb megoldás. Nem lesz annyira hibátlan a bőröd mint egy alapozótól, de sokat segít és legalább nem olyan érzés, mintha egy maszm lenne az arcodon. Viszont BB krémből csak a minőségi a jó szerintem, pl. garnierest ne vegyél, arról nagyon sok rosszat olvastam.
2013. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rólam a habállagú ugyanúgy leolvad. :(
2013. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!