Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nem várok 2 hetet a fültágí...

Ha nem várok 2 hetet a fültágító méretének növelésével akkor abból baj lehet?

Figyelt kérdés
Igazábol most kezdtem el,köldök piercing van benne,3napja van benn,de úgylátom simán belemenne vmi nagyobb...szval ha megpróbálom most kicserélni,abból mi probléma adódhat?
2009. szept. 27. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Előre is bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de légyszi mond már meg nekem mi a jó abban a fültágítóban? Miért jó, hogy van egy hatalmas lyuk a füledben??? Félreértés ne essék, nem bántani akarlak, csak megérteni, mi a jó abban, ha ilyet csinálunk magunkkal.
2009. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek: kinek mi tetszik. Neki a hatalmas lyuk a fülében, valakinek a szőrős csizma és van akinek a hello kitty. Különbözőek vagyunk. Ez a jó benne.


A kérdésre válaszolva. szerintem még kb két napot várj vele, aztén cseréld ki. A két hét tényleg kicsit sok neki, de a 3 nap is kevés. Barátnőm is úgy gondolta nem lesz belőle baj és kb fél óra alatt iszonyatosan begyulladt és gyennyedzett a füle.

Türelem :)

2009. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a 2. válaszolónak =)

elsőnek:volt már ijen kérdés,nézelődj =P X)

2009. szept. 27. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

iLYen

fejtágítás inkább Rád férne a fültágítás helyett

2009. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oLYan buta vagy, most komoLYaan...XD msn szleng eseteg nem iserős, kedves antiszociális jellegeket mutató egyén?=/ (remélem tudod mitjelent a szakszerű(!) megfogalmazása...)Tudod iLYenkor nem én vagyok a hüLYe..:D
2009. okt. 3. 11:06
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha szeretnéd, akkor leírom, hogy az utolsó mondatban a "Tudod" mögött vesszőt kell tenni, nehogy megint kötekedj...=P jameg a mondatot nagybetűvel kell kezdeni,és írásjellel befejezni...igazából meg jeles tanuló vagyok,úgyhogy engem ne oktass már ki légyszíves...:D
2009. okt. 3. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!