Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Szempillát lehet...

Lányok! Szempillát lehet valahogy növeszteni?

Figyelt kérdés

Mindig is irigykedtem azokra a lányokra, akiknek szép hosszú, íves, fekete szempilláik vannak...

Nekem kevés, rövid, szőke, és egyenes szempilláim vannak.

Nincs erre valami növesztő szer, vagy valami praktika? Az is érdekelne hogy ez a szempillagöndörítő bevált látványosan valakinél?


2013. ápr. 15. 18:04
 1/2 anonim válasza:
100%

Igen ricinus olajjal...a patikákban lehet kapni! Csukd be a szemed és az ujjadra pöttyints egy kis olajat majd dörzsizd vele a szempilládat!

CSUKOTT SZEMMEL :D!

2013. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A ricinusolaj tényleg jó!

Nekem egészségesebb, szebb, dúsabb lett a szempillám. Én kimostam egy régi, beszáradt szempillaspirál keféjét és azzal szoktam felvinni az olajat. Ugyanúgy, mintha szempillaspirált használnék. A lényeg, hogy egészen a szempillatövére is jusson az olajból.

Néhány hét múlva már jól látható a változás.

2013. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!