Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 925-ös ezüst ékszereknek...

A 925-ös ezüst ékszereknek mennyi az "alapáruk"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl egy 5 grammos ékszer mennyibe kerül? Van egy nyaklánc-karkötő szettem, de fogalmam sincs, mennyit érhet, kétezret vagy tizet..
2013. ápr. 12. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én, akinél vettem, 500Ft-ért adja grammját. De ez persze nem alapszabály, az üzletekben nem tudom sajnos, de ekörül mozoghat.
2013. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 polarbeer válasza:

Ha be szeretnéd adni, akkor csak törtezüstként veszik be. Ha vaterán adod el, akkor, ha valakinek megtetszik, hordani szeretné, többet fog érte adni kb. 10 %-kal, de a vatera ebből lefog 6 %-ot.

Talán ismerősöknek érdemes elpasszolni leginkább...


Az ékszerboltok most nagyon alacsony áron, csupán 130 - 135 Ft között vásárolják a 925-ös ezüst grammját...


Én azt mondom, ha nem tudod ismerősnek elpasszolni, akinek megtetszik, és hordani fogja, akkor inkább tedd el. Várj vele egy kicsit, amíg visszaáll az ezüst 200 Ft körüli ára!


Üdv.:

polarbeer

2013. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!