Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Volt már olyan valakivel hogy...

Volt már olyan valakivel hogy vett körömmatricát és tényleg oda ragadtad a körmére?

Figyelt kérdés
én egy studio nails "zselés" hatásúval probálkozom már lassan egy és fél órája,de folyamatosan lejön :(

2013. ápr. 10. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Le szoktam lakkozni átlátszóval, különben mindig leesett vagy felgyűrődött. Így még a kristályok is kitartottak amíg a lakk nem kezdett el kopni.
2013. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen gagyi szimpla no name vackokat szoktam venni, meg ebay, meg ilyen díszítőcsíkot is szoktam tenni rá, simán ott marad, fedőlakkal nem is sérül, és egy hét után is alig bírom lekapirgálni. :D

Nem tudom, nálad mi lehet a gond, a ragasztós részét ne fogdosd előtte (ha máshogy nem megy, ajánlom a szemöldökcsipeszt. :D), és persze legyen zsír és pormentes a köröm.

2013. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ami még fontos, ha egyszer odaragad: a köröm szélét (élét?) is kend át fedőlakkal, az lezárja, vagy hogy mondjam, és akkor nem kezd el feljönni.
2013. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!