Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bohókás, üdítő illatú parfümöt...

Bohókás, üdítő illatú parfümöt keresek, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan parfümöt ami feldob ha reggel befújom vele magam,valami vidám,vicces illatot.Egyébként 20 éves lány vagyok.
2013. márc. 30. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a star nature-t. rengeteg illatban lehet kapni. ugyan megoszlik róla a vélemény, de egyszer érdemes kipróbálni. drogeriakban lehet kapni.
2013. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pretty_Fighter ***** válasza:

Öntsd le magad fantával:D


Amúgy a star nature "parfümökből" tényleg sokféle ilyesmi van,de nem igazán tartósak.

2013. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért a star nature-nél kicsit jobb minőségű parfümre gondoltam.Amúgy második,nem szeretem a fantát úgyhogy ez nem túl jó ötlet :D
2013. márc. 30. 18:21
 4/5 anonim válasza:
lolita lempicka parfüm...vattacukor illatú, nagyon vicces és jó, kb 8000 huf
2013. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocs elírtam.A Lolita is édes illatú, de a vattacukor illatúnak a neve Pink Sugar és kb 5000ft
2013. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!