Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani valami jót?

Tudtok ajánlani valami jót?

Figyelt kérdés
Szempillaspirál, és szemhéjtus kéne. Valami jót szeretnék, ami kapható egy sima Rossmanban is. Tudtok valami jó márkát, ami bevált? Kb mennyibe került?
2013. márc. 28. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt a szempillaspirált használom: [link]


Szemhéjtus: [link]


szemhéjpúder: [link]


Remélem tudtam segíteni. :)

2013. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! az elsővel csak az a bajom, hogy ilyen alakja van a spirálnak. Vettem egy ilyen végűt a múltkor és sehogy sem tudtam megcsinálni, mert mindig csak ennek a bucinak a közepe ért hozzá csak középen, és csak összekente az egészet. Nem tudtam vele nem ment bele a pillák közé, mert túl sűrűn vannak rajta a sörték. Én csinálom rosszul, vagy mi a hiba?:)
2013. márc. 28. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok! Nem hiszem, hogy te csinálnád rosszul, a barátnőmnek se vált be ez a márka. :)

[link]

Ezt próbáltad már? Ennek teljesen más féle "feje" van, de a festéke nagyon jó. Dúsít, és sokkal hosszabbnak hatnak a pillák! :)

2013. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!