Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet az, hogy katalógu...

Hogyan lehet az, hogy katalógusban még meg sem jelent, tehát nem rendelhető Avon parfüm már fent van aukciós oldalakon?

Figyelt kérdés

Még az is érdekel, hogy hogyan lehet 1200-ért árulni szintén aukciós oldalakon olyan Avon krémeket, amik katalógusára akciósan is 3000 Ft (tehát kevesebb mint féláron)? Nem hamis, mert konkrétan megvettem, bontatlan doboz, fóliás, illata, állaga is egyezik (használtam már korábban).


Valahonnan szerzik, de honnan? És hányan? Mert ezekből nem egy-kettő van.



2013. márc. 27. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem magyarországi katalógusból.Ők sokkal többet rendelnek,és azért már nem eldobható kedvezménnyel jár. A külföldi avon katalógusokban ha osztasz-szorzasz a valutával kijön.
2013. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmmm, erre nem gondoltam. Arra gyanakodtam, hogy valami csomagolóüzemből lopott cuccok lehetnek, vagy ilyesmi...
2013. márc. 27. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj nem. Ilyesmi nem fordul elő.Hanem ha megnézed a külföldi katalógusokat,akkor látod,hogy van némi árkülönbség.És az is lehet,hogy másik leárazásnál vásároltak be.
2013. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkora leárazás nincs, ami olyan olcsó, hogy egy akciósan 3ezres krém (ami nem akciósan 5ezer) az lehessen 1200 a vaterán úgy, hogy az eladónak még haszna is legyen rajta. Meg most tényleg, ami még katalógusban sincs parfüm, és már kapható? A bevezető ára lesz 4700, és a vaterán fent van 1800-ért. Vagy külföldi katalógusban ennyivel olcsóbb? Hát én nem tudom...
2013. márc. 27. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg pl most a super shock mascarát, a magyar avon katalógusban,meg egy két külföldiben.Vonj le 30%ot, plusz a valuta különbséget...Amugy akik foglalkoznak vele,külön katalógust kapnak hogy vegyél x darabot,a bevezetőböl ennyi meg annyi kedvezménnyel.Pl veszel 10et,2ingyen kapsz.Már is megvan.
2013. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nézd meg:

[link]


A TTA Amour még nincs is és ha lesz is 4700 lesz, ennek a töredéke az ár. A City rush soha nem volt olcsóbb mint 4ezer Ft és itt ennek kevesebb, mint a fele!


Lopottak lesznek ezek...

2013. márc. 27. 22:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Mennek amúgy a zöld kezek, hálás vagyok, hogy megírod a véleményed.
2013. márc. 27. 22:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lopottak. A tanácsadók vagyok és sok olyan ösztönző program van itthon is, hogy veszel 10-et és akkor a katalógusár töredékéért megkapod. Vagy a katalógusban megjelenés előtt "csalinak" vehetsz nagyon olcsón, hogy felkeltsd a vevők érdeklődését. A City Rusht meg általában mindent olyankor kell betárazni tanácsadóként, amikor akciós, mert még lejön az akciós árból is a 30% és nagyon olcsón lehet adni.
2013. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Kulisszatitok: az a TTA Amour parfüm amit írtál, azt konkrétan ingyen kapjuk:) Van egy ösztönzőnk miszerint ha valaki elad 4 db narancsbőr elleni krémet( a most megjelent újat) kap ajándékba egy 1db parfümöt. A másik, hogy nem csak tanácsadók árulnak vaterán, hanem koordinátorok is, (pl. Én) akiknek el kell érniük egy bizonyos forgalmat..amit még úgy is bevállalnak legtöbb esetben, hogy nem keresünk egy-egy terméken, kvázi semennyit. Hamisítani meg nem hinném, hogy hamisítják..az Avon azért korántsem akkora márka mint pl. egy MAC. Üdv:
2013. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Még valami. Azért lehet már most kapni ezeket a termékeket, mert a tanácsadóknak lehetőségük van előre, a következő katalógusokban megjelenő termékeket is megvenni, persze sokkal olcsóbban...
2013. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!