Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora köröm jön be a pasiknak?

Mekkora köröm jön be a pasiknak?

Figyelt kérdés
Pasik véleményére vagyok kíváncsi, mekkora az a nagyság és az alak ami bejön nekik. Egyáltalán mennyire számít? Mi az ami irritál? A festésről mit gondoltok, milyen az ideális? :) A válaszhoz nemet és kort is írjatok, ha nem nagy kérés :D Köszi előre is :)

2013. márc. 24. 22:29
 1/10 anonim válasza:

nekem a közepes és a kicsi köröm is bejön, a színe az aznapi ruhától függ. Ami irritál , az a túl nagy köröm.

15/f

2013. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A feleségem műkörmös, neki van, hogy 5-6 centisek. Imádom őket!
2013. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi számít túl nagynak? :)
2013. márc. 24. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl. bejön a hosszabb is, meg a festett köröm.

nagyon fontos nekem h egy lányak legyen szép és ápolt a keze, és a kifestett köröm talán némi pluszt ad v nemtom... lehet h csak feltűnő és ennyi...


am. nem irritál semmi, még a hosszú hegyes se, csak ne legyen agyon csicsázva! sokan túlzásba esnek... am. nem vagyok olyan egyszerű agyszerkezettel megáldva szerencsére, h ez alapján ítéljek meg bárkit... csináljon olyan körmöt ami neki tetszik, ez a lényeg :) ha az összhatás jó, és igényes akkor nekem is tetszeni fog :)


22/F

2013. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

am. ez már csöppet hosszú sztem :D


[link]


de csak azért mert gőzöm sincs ezzel h él vki teljes életet :) de ha megoldja, nekem ok :D nem vagyok félős típus de azért ne hadonásszon :D

2013. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5. válaszoló, ezen a válaszon most jót nevettem :D nekem ennyek csak a töredéke van, de néha még ezzel is nehéz :P


egyébként köszönöm a válaszokat a többieknek is :)

2013. márc. 24. 23:23
 7/10 A kérdező kommentje:
ennek* bocsi
2013. márc. 24. 23:25
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Én eddig akitől hallottam mind azt mondták, hogy mindegy mekkora, csak saját legyen és ápolt, szép. A hosszú műkarom virágos pinki csajos csicsás díszítéssel nyilván nem tetszik egy pasinak. Mondjuk az egy jó ízlésű nőnek sem.

27L

2013. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is :)
2013. márc. 25. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Életkor és egyéniség függő az, hogy melyik hölgynek milyen hosszúságú, formájú és színű köröm áll jól. Számomra számít, hogy egy nőnek ápoltak legyenek a körmei, benne van az első háromban, amit megnézek egy lányon először. Nekem személy szerint a kocka formájú, az újjak végétől kb. 1 cm-el túllógó körmök tetszenek, amik nem csicsásak, lehetőleg egy színűek, vagy csak szolidan díszítettek.
2013. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!