Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zselé műköröm tényleg...

A zselé műköröm tényleg puhítja a körmöt?

Figyelt kérdés
A tavaszi szünetre lenne,mert a suliban nagyon komolyan veszik a tilelmat ezzel kapcsolatban. Anyum állandóan pattog h tönkre teszi az igazi körmöm. Ez igaz? Ill. úgy általában nektem mennyiért szokták csinálbi ?
2013. márc. 22. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! A köröm minőségét nem rontja! Nekem 15.000 Ft.- de van ahol sokkal olcsóbban is megcsinálják!
2013. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem most volt zselésműkörmöm, 4000-ért csinálták de nekem puhította, úgyhogy gondolt át.
2013. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Joy Turner ***** válasza:
Nem puhítja, ha nem balf@sz körmöshöz mész, aki szétreszeli a körmöd, plusz nem magadnak próbálod letépni, feszegetni, reszelni pár hét után. A körmös le is szedi neked. Amúgy ha jól tudom, akkor a tavaszi szünet csak egy hét. Egy hétre tök felesleges sztem megcsináltatnod, a műköröm jó esetben minimum 4 hétre szól.
2013. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs szétreszelve, semmi baja nem lesz a körmödnek. Mondjuk egy hétre én tuti nem raknék neked körmöt, mert full felesleges pénzkidobás.

Egyébként a porcelán sokkal jobb ilyen szempontból (másból is amúgy), mert leoldható, ha nem kell tovább.

2013. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én szeretem mert sokáig fent marad és szép, mutatós is.

nekem puhította a körmöm igen,de egy idő után rendbejön megint úgyhogy nem vészes!

de remélem nem csak 1 hétig akarod fent hagyni mert az tényleg pénzkidobás! 4000ft körül van

2013. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem puhította a körmöm, és semmi gondom nincs vele. 4-5 ezer, de van ahol csak 2 ezer. Én 2 ezerért csináltattam. :)
2013. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!