Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális ha ilyen szőrös a karom?

Normális ha ilyen szőrös a karom?

Figyelt kérdés
1-2 cm (!!) hosszú középbarna szőrök vannak a karomon nő létemre. Ezt kéne gyantázni/epilálni? Mert azt is hallottam viszont, h a kézen nem kell.. és nem akarom viszont h amikor újra kinő borostás legyen :S
2009. szept. 14. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor gyantáztasd, és 3 hétig kb nyugtod lesz tőle, vagy akár 1 hónapig is, mert amíg rövid, szerintem addig nem gáz, utána pedig megint leszeded gyantával és íg tovább (vagy akár epilátor, kb ugyanolyan jó, talán a gyanta gyorsabb...mármint gyorsabban leszedi, nem szálanként, és kevésbé fáj.)
2009. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha zavar leszedheted.

de szerintem nem éri meg, hogy aztán egész életedben gyantáztathasd, de ha van rá időd...

vagy ha zavarja a párod, és szerinted ennyit megér akkor irány a kozmetikus

(bb*)

2009. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Najó írhat akárki akármit akar, de azt kérdi normális e. Normálisnak az, de női karon kicsit visszataszító és sztem ő is érzi ezt azért kérdi.

Én nem szőrtelenítem de az enyém talán fél centi sincs és tök világos nem látszik. Viszont a helyedben legyantáznám. Sztem jobb lenne kozmetikussal leszedetni...akkor tuti 3 hét simaság minimum, utána kezd vissznőni ok az a fél centi egyenesen fog nőni de lehet sokkal vékonyabb lesz már és világosabb. Sőt majdnem biztos. Csak ne borotváld, attól szúr egyenesen nő vissza és az nem gyengíti a szőrt. Nem erősíti, de a gyant legalább gyengíti.

2009. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. szept. 14. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

nekemis ilyen, csak fekete..:D

én borotválom, és nemvagyok borostás. kb 8 éve. karon nemleszel borostás, ha nő ki a szőr az picit szúrós, ha az arcodhoz érinted, de ez nemolyan, mint a férfiak arca. ha a kezeddel érsz a kezedhez akkor nemis annyira érezni. szóval ha mondjuk a párod megsimogatná az éppen kinövő félben levő karod, nemvalószínáű h érezné a szőrt.

2009. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális. nekem is ilyen a kezem de én leszoktam epilálni mert engem zavar. de ha téged nem zavar és nem érzed miatta kellemetlenül magad akkor ne csinálj vele semmit, mert azért elég fájdalmas..
2009. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!