Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Károsítja a körömlakk a körmöt?

Károsítja a körömlakk a körmöt?

Figyelt kérdés
Anya nem engedi, hogy fessem a körmöm, mert "a lakk szétmarja a körmöket". Igaz ez? Tudtok valami pozitív dolgot mondani ezzel a témával kapcsolatban?

2013. márc. 7. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk azt, hogy nem marja szét.

szerintem csak el akar rettenteni a körömlakk használattól, bár azt máshogy is tehetné ahelyett, hogy ilyen hülyeségekkel ijesztget:D nincs a körömlakkban semmi maróanyag.


viszont nem tudom, hogy hány éves vagy. ha 10-12 akkor szerintem még kicsit várj a körömlakkozással, vagy max átlátszót ill. finom pasztell színekkel kísérletezz:)

2013. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) am 14 leszek.
2013. márc. 7. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
a körömlakk szárítja a körmöt, mást nem csinál. ápolással meg lehet előzni a kiszáradást amúgy, szóval édesanyád hülyeségeket beszél.
2013. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Nekem egy nyáron volt fönt, utána csíkokban "lehámlott" a körmöm a szélén

(szárította, repesztette)


(45)

2013. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha néha-néha befested, az nem árt neki. Viszont ha folyamatosan festve van, az igen. Tapasztalatból beszélek, nekem rétegekben vált le a körmöm. Persze a lakkozást nem hagytam abba, viszont a lovely-nak van egy nagyon jó körömápolója, "erősen regeneráló körömápoló készítmény"-nek nevezik. Ezt minden egyes lakkozás előtt fölkenem a körmeimre, és csak erre jön a lakk. Figyelek rá, hogy minél ritkábban fessem át a körmeimet. Ami nagyon fontos még, hogy ne rágd/kapard le a lakkot, mert az nagyon tönkreteszi a körmöket. Szóval nem tesz jót a körmöknek a lakk, ebben anyukádnak igaza van, viszont kellő odafigyeléssel nem is árt neki. Viszont ha ezeket nem tudod betartani, mert mondjuk nem bírod megállni, hogy ne rágcsáld le a lakkot, akkor inkább várj még vele.
2013. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!