Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Félreszedett szemöldök (SOS)?

Félreszedett szemöldök (SOS)?

Figyelt kérdés

Már vagy 1 éve magamnak szedem a szemöldököm semmi problémával, DE most jól elrontatom. Nagyon túlszedtem kívülről és belülről is ráadásul egyik följebb került mint a másik , szinte csak egy vonal az egész semmi íve. Mit tudok kezdeni? körülbelül hány nap alatt nő vissza? És addig mi legyen , most rajzoljam vissza ceruzával? tanácstalan vagyok.(fogalmam sincs hogy csinálhattam ezt) 14/L


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 24. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze gyorsan visszanő ,(egy hét),ne pánikolj előfordul az ilyesmi még gyakorlottabbakkal is.Pár napig kihúzod ceruzával,ha meg tényleg szuper gáz,kozmetikus tartós festékkel festhet ívet és az is ott marad pár napig,míg le nem kopik.
2013. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Csak ilyen még soha nem fordult velem elő! De szerintem elmegyek majd kozmetikushoz hogy szedje ki normálisan és egy szép ívet csináljon, kicsit kijavítsa. Kissé tartok tőle hogy majd hülyének fog nézni , de hát ... :)
2013. febr. 24. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!