Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Lora...

Mi a véleményetek a Lora szemhéjfestékekről?

Figyelt kérdés
Vettek már? És milyen a minősége? Előre is köszi nektek...

2013. febr. 20. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Hát mivel kb 300 Ft, nem sok jóra lehet számítani. Az összes Lora termék olyan szinten gagyi, hogy büntetni kéne a gyártóit mondjuk kézlevágással :D
2013. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, jól pigmentáltak és tartósak.
2013. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy jóindulatú tanácsot, ne használj ilyen kínai vackokat. Olyan anyagokat is rakhatnak bele, amit az EU-ban rég betiltottak.
2013. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 18-as palettám van, de az nagyon jó! Minden szín nagyon pigmentált és tartós. 650 ért vettem, szóval meg is érte. A krémmánián néztem az összetevőit és össze is hasonlítottam drágábbakkal, de egyáltalán nem rosszabb az összetevője, mint egy drágábbnak. Ennyi erővel az essence is lehetne káros ha az árát nézzük.
2013. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. szerintem megpróbálkozok egyel én is! várom még a további válaszokat :)
2013. febr. 21. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első kommentelővel nagyon nem értek 1et. Mert nekem nem ez a véleményem! Mert a Lora sminktermékek nekem és a két barátnőmnek is jól beváltak, a körömlakkok is, sminkek terén a rúzs, szempillaspirál, szemhéjpúder, szájfény; de a tus meg a szemceruza egy marék sza...... szerintem is. Ugyanis a szemhéjtus ecsetje szétmegy már 1 hét alatt, és emellé 650 Ft, amúgymeg tartós az állaga, ha akarnám, se tudnám leizzadni v lesírni, mert vízálló.

a ceruza meg lefolyik, csak akk nem, ha 3-4 rétegbe lepúderozom...... De eme 2 terméket leszámítva a többiből mind jó.

23/nő

2019. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!