Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudok parfümmintát kérni a...

Tudok parfümmintát kérni a Douglasben vagy Marionnaudban?

Figyelt kérdés
Néha kaptam parfümmintát, nagy összegű vásárlás esetén, de az a kérdés, vásárlás nélkül lehet-e mintát kérni parfümből, és ha igen, ez mekkora/hogy néz ki. Esetleg meg lehet venni a mintát alacsony összegért?

2013. febr. 20. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én hallottam már vkitől h kért és kapott is...de nekünk pl 1000 ft-os vásárláshoz is adtak csak nem olyat amit kértünk hanem ami volt...meg ha vásárolsz nem biztos h parfümmintát kapsz...
2013. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

az elsőnek szerencséje volt, a douglasban 5ezer felett adnak. Ha kérsz, csak úgy, akkor azt hazudják ,hogy nincs, sőt semmilyen sincsen, mindig "épp kifogytak".

Egyszer láttam, hogy egy pasinak csak úgy adtak, pedig nem is kérte, de látszott, hogy gazdag, kinéztek belől gondolom 50-60 ezer forintos költekezést. Douglas smucig banda. Rendben, ne szórják el, vagy tagadják le, ha potyaleső népcsoport tagja akar betankolni mintából, de tényleg miért kell haztudtatni a dolgozókat.

Elvileg a minta nem kegy, nem a vásárlűs jutalma, hanem kedvcsináló lenne... de hát ez Magyarisztán

Marionnaudban nekem még sose adtak, ott sincs sose, ha kérek.

2013. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, beöltözöm majd újgazdagnak, és bepróbálkozom. Egy mókát megér.
2013. febr. 25. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Engem tuti nem nézhetett gazdagnak, szóval akkor csak a szerencse meg az, hogy kedves volt az eladó.
2013. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!