Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb alapozó?...

Melyik a legjobb alapozó? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már rengeteg alapozót próbáltam, de egyik sem volt olyan hű, de jó. De most karácsonyra kaptam egy Oriflame EverLasting alapozót Natural beige árnyalatban és wúúúú nekem ez a legjobb! Nagyon szépen fed, vékony, észre sem lehet venni, hogy rajtam van és nagyon tartós. Rendeltem is az előző katalógusból mert akciós volt 1499.- a normáls ára az 2499.-
2013. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen hogy legjobb, mert mindenkinek más a legjobb, az én bőrömre például azaz Oriflames alapozó semmit nem ért, mert nem fed semmit, sötét, lefolyt 2 órán belül.

A bőrtípusodnak megfelelő alapozót kell venni, ami színben, állagban, fedésben is megfelel... elég nehéz ilyet találni.

2013. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a L'Oreal True Match/Accord Parfait jött be leginkább... boltban 4000 Ft körül van asszem, vmivel lehet, hogy több, de én Asia Centerben vettem 2000-ért (még mielőtt vki megkérdezné, tuti, hogy eredeti, és bontatlan volt).
2013. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, kettes. Elfelejtettem írni, hogy normál bőröm van, de az arcomon száraz.
2013. febr. 12. 14:34
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. febr. 12. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
MAC Studiofix. Tényleg csodákra képes kb 9000 ft-ért, de nem ajánlatos minden nap használni. Sminkmodelleket, színészeket, modelleket sminkelnek ezzel. Sűrű használat esetén nagyon szárít, én hétköznapokra egy sima Maybelinne Affinitone-t használok. Én azért sem használom minden nap, mert tényleg túlzás nélkül annyira tökéletes bőrt csinál, hogy ezzel szinte átvered a környezeted.
2013. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak igaza van! Bár ez a Mac alapozó inkább sminkeseknél fut, illetve fotózásra, esküvőre alkalmas. Jó, lehet buliba is, ha valaki nem akarja állandóan igazgatni magát, de nem csak szárít, de tömény és eltömíti az egészséges bőr pórusait is.
2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De bizony szárító, legalábbis nagyon erős vízelvonó hatása van. Én onnan láttam, hogyha nem hidratáltam alá, akkor olyan lett az arcbőröm mint a pergamen. Mondjuk ez az alapozó profi cucc, tényleg az a dolga, hogy fedjen és már már szinte pofátlanul tökéletesítsen, nincs benne ápolóanyag.
2013. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hallottam én is a Studiofixről, na ilyet nem akarok :D Olyan kéne, amit a mindennapokon tudnék használni.
2013. febr. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!