Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kaphatok olyan rózsaszín...

Hol kaphatok olyan rózsaszín vállszalagot, ami a szépségversenyeken díszíti a lányokat?

Figyelt kérdés

Barátnőm születésnapjára szeretnék csináltatni ilyen szalagot, sok helyen látok, de saját feliratot szeretnék rá szerezni.

Hol tudok ilyet csináltatni Pest környékén, vagy akár csak ahhoz hasonló szalagot venni?


köszi


2013. jan. 20. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
én is ilyet csináltam egyik barátnőmnek 18. szülinapjára :) én vettem a virágboltban ilyen szalagot (kicsit morbid, de a sírcsokrokra szokták ezeket használni :'D mondjuk a rózsaszínt pont nem, szóval szerencsém volt :) )meg vettem textilfilcet, én írtam meg rajzoltam rá :) utána azt szerintem össze lehet úgy varrni ahogy kell, de én egy biztosítótűvel fogtam össze, mert már idő szűkében voltam :) sok szerencsét és jó szülinapozást :)
2013. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)))
2013. jan. 20. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!