Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik ajakápoló hasonlóan...

Melyik ajakápoló hasonlóan zsíros?

Figyelt kérdés
Már évek óta a Rossmanban kapható Isana ajakápolót használom, azon belül is a Kirsch típusút. Ez az egyetlen ajakápoló, ami elég zsíros és nem ragad tőle a szám. Viszont most egyik Rossmanban sem találok, pedig már 6 helyen is voltam és nem tudják megmondani, hogy mikor lesz legközelebb. Szóval tudnátok nekem ajánlani egy olyan ajakápolót, ami hasonlóan zsíros és nem ragad?:) Előre is köszönöm!
2013. jan. 20. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Intensive (fehéret) használom az Isanából, és az is nagyon jó, nincs illata vagy íze. Én is azokat szeretem, amik nem ragadnak és zsíros hatásúak. Ami talán kicsit még jobb, az Oriflame univerzális ajakbalzsam, de az 1000 Ft körül van akciósan.
2013. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bebe klasszikus ajakápolója tényleg inkább ilyen zsíros én is azt használom. Próbáld ki! :D
2013. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki fogom próbálgatni ezeket!:)
2013. jan. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!