Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A volt tanárom házasodik,...

A volt tanárom házasodik, nagyon jóba vagyunk vele megkérdezhetem, hogy csinálhatok e neki próba sminket és ha tetszik neki akkor olyan igazit?

Figyelt kérdés

azért ajánlanám fel mert art mondta hogy minden fillér számít mert nagyon drága egy esküvő és én tudom hogy egy profi sminkes is nagyon drága

mellesleg nagyon jól sminkelek

csináltam több magazinba illőtis



2013. jan. 7. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jóban vagytok akkor szerintem kedves gesztus lenne. Ha tényleg jól sminkelsz akkor én a tanár helyében szívesen elfogadnám. Ártani nem árthatsz ha megkérdezed. Szerintem
2013. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi, de akkor is ha csak 12 múltam

mindig féltem felnőttekkel beszélni

2013. jan. 7. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

12 évesen hanyagold annyit tanácsolok:)

Ez az ő nagy napja,én se örülnék ha egy gyerek sminkelne ki ilyenkor.

2013. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jól sminkelsz akkor szerintem nem lesz gond. Mondjuk az már más kérdés hogy egy 12 évestől elfogadja e a segítséget ?

Szerintem hogyha tényleg annyira jóba vagytok ahogy írtad és szinte már barátok vagytok akkor megkérdezheted. Max azt mondja hogy bocsi nem ! De te rendes voltál és megkérdezted. Kérdezd meg szüleid véleményét erről hogy nekik mi a véleményük erről.

1. voltam

2013. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerintem nem fog belemenni... ha nem 12, hanem jóval idősebb lennél és profi akkor igen. De szerintem fiatal vagy még hozzá. Azért számit a kor, mert egy 16 vagy annál idősebb kb. naponta / hetente sminkeli magát, kitapasztalja a módszereket, szineket. Ezt egy 12 éves még nem tudja.

Remélem nem sértettelek meg, ha igen akkor bocsi :)


25n

2013. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg inkább. Ami szerinted nagyon jó, az valszeg sokmindenki más szerint nagyon nem az. Erre majd pár év múlva fogsz rájönni, amikor már te is látod. Lehet, hogy a korosztályodban jól sminkelsz, de egy kozmetikus hidd el, jobb benne. Nem mellesleg, egy esküvő smink nem egy ökör ára, olyan ötezer körül van. Azért ennyit valszeg tud rá áldozni
2013. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a korom ellenére sminkeltm már jó sok felnőttet és mindenki elégedett volt
2013. jan. 8. 06:27
 8/10 A kérdező kommentje:

utálom hogy a korom szabályoz be mindent

pedig engem több nagy sminkester tanított 9éves korom óta

hát azér kösz a válaszokat

ui nagyon jól bánok különböző színek árnyalataival

2013. jan. 8. 06:44
 9/10 anonim válasza:

Ha komolyan több felnőtt is elégedett volt, akkor simán kérdezd meg. Szerintem tedd fel ugyanezt a fenti kérdést azoknak a felnőtteknek, akiket sminkeltél korábban; hogy szerintük felajánld-e.


Ami még fontos, hogy valami referenciát mutatni tudj: fotókat korábbi sminkjeidről, de ehelyett ha próbasminket készítesz, az is jó lehet.


Én is utáltam, hogy a korom mindent beszabályoz, de ha 3 éve sminkelsz, az még mindig kevés egy olyan, mondjuk 26 éves sminkeshez képest, aki magát 13 éve sminkeli, másokat 12 éve sminkel, papírja van róla 8 éve, és 6 éve profi esküvői sminkeket készít. Ez a 13 év tapasztalat nem összehasonlítható a tieddel, fogadd ezt el, tehát ne sértődj meg, ha esetleg a nagy kérdés feltevése után nemet mond.


Szóval, szerintem mindenképpen kérdezd meg a többi felnőttet, akiket már sminkeltél, ha ők igent mondanak, akkor feltétlenül ajánld fel!!! Készülj fel minden válaszra, a "nem" nem azt fogja jelenteni, hogy rossz sminkes leszel, csak azt, hogy még fiatal vagy.

2013. jan. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#10. vagyok

25/n

2013. jan. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!