Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műkörmöt és műkörömraga...

Milyen műkörmöt és műkörömragasztót használjak ehhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap buliba megyek és kellene valami 1 napos műköröm, mivel elég régóta rágtam a körmömet, és kb. 1 hónapja hagytam abba, de még mindig ronda. :S Holnap viszont nem szeretnék így menni... Tudtok valami olyan műkörmöt/műkörömragasztót ajánlani, ami csak 1 napig tart ki, aztán könnyen leszedhetném? :) Fontos lenne előre is köszönöm a válaszokat.



2012. dec. 30. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne használj semmit. Manikűrözd ki a körmöd, és szebb lesz. Az a bolti szar csak ront az összképen, hidd el. És tuti, hogy pont a buli közben fog lehullani pár :D
2012. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áh, az az én körmömnél még nem lehetséges, annyira még nincs megnőve, hogy ez lehetséges lehetne... nagyon rövid :S de azért köszönöm a segítségedet. :))
2012. dec. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!